Román nyelven beszélő Telefonos operátor (57 látta)

Budapest, III. kerület
2018-05-10

A Lead Generation Kft., multinacionális partnerek számára speciális értékesítés-támogatási szolgáltatásokat nyújtó hazai vállalat.

Lead Genaration Kft. specialises in sales support activities.

Román nyelven beszélő
Telefonos operátor

FELADATOK
-Román nyelvű telefonos kapcsolattartás
-Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK
-Román nyelvudás
-Kiváló kommunikációs készség
-Gyors problémamegoldó képesség
-Precíz munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK
-Versenyképes jövedelem
-Hosszú távú munkalehetőség
-Folyamatos belső tréningek
-Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
-Barátságos munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III. kerület

Amennyiben úgy érzi, hogy az elvárásoknak megfelel és szeretne csapatunk tagja lenni, önéletrajzát bérigény megjelöléssel, tárgyban a pályázat pozíció megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: HYPERLINK “mailto:lazar.dorka@leadgeneration.hu” lazar.dorka@leadgeneration.hu

ÁLLÁS LEJÁRT