Repülőtéri Check-in Agent (211 látta)

Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér
2019-07-04

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Liszt Ferenc repülőtér nyüzsgő, nemzetközi világa várja jelentkezésedet! Ha szeretsz kommunikálni, szívesen foglalkozol emberekkel és nyelvtudásodat kívánod hasznosítani ne szalaszd el az alkalmat, csatlakozz dinamikus csapatunkhoz, légy Utaskiszolgálási ügyintéző (Check-in agent) Te is. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok
• Útlevél, vízum és repülőjegy ellenőrzése
• Utasok tájékoztatása
• Utasok útiokmányainak, poggyászainak kezelése utasfelvétel és beszállítás során

Elvárások
• Minimum középfokú végzettség, büntetlen előélet
• Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
• Konstruktív problémakezelő képesség
• Udvariasság, pontosság, segítőkészség

Amit nyújtunk
• Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
• Kultúrált munkakörülmények exkluzív, internacionális környezetben
• Teljes vagy részmunkaidős rugalmas munkaviszony, akár 4,6 vagy 8 órában is
• Karrierfejlődési lehetőség, hosszútávú tervezhetőség, kiszámíthatóság
• Folyamatos képzési programok, nyelvtudás fejlesztése, gyakorlása
• Közigazgatási határon kívülről bejárók utazási támogatása
• Azonnali munkakezdés megújult formaruhában a repülőtér érdekes és változatos világában

ÁLLÁS LEJÁRT