REGIONÁLIS VEZETŐKET KERESÜNK! (116 látta)

REGIONÁLIS VEZETŐKET KERESÜNK!

Külföldön már bizonyított szolgáltatás magyarországi bevezetését végző cég (NEM pénzügyi terület) tevékenységének regionális koordinálására keres  vezető munkatársakat.

Feladatok:
– Meglévő és leendő ügyfélkörrel való kapcsolattartás
– Új potenciális partnerek felkutatása.
– Régióba tartozó munkatársak, munkájának koordinálása, vezetése és a regionális rendszer bővítése, építése.

Elvárások:
– Kiváló helyzetfelismerő képesség
– Céltudatosság
– Megbízható munkavégzés
– Precizitás
– Jó kommunikációs készség
– Lojalitás
– Friss, tiszta erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:
– Vezetői tapasztalat
– Csapatépítésben szerzett kvalitások.

Amit kínálunk
– Kiemelkedő kereseti lehetőség
– Stabil vállalati háttér, hosszútávú együttműködés
– Előrelépési lehetőség
– Igény esetén rugalmas munkaidő beosztás

Fényképes önéletrajzokat az munkatarskereses2018@gmail.com címre várjuk.

ÁLLÁS LEJÁRT