Recepciós munkalehetőség ajkai gyártópartnerünknél! (172 látta)

Feladatok:

  • Bejövő kimenő posta kezelése
  • Irodai kulcsok kiadása- visszavétele, pontos adminisztrációja
  • bejövő hívások kezelése
  • a gyárba érkező vendégek fogadása, a fogadó fél értesítése, az érkezést megelőzően a tárgyalótermek bekészítése
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • kapcsolattartás biztonsági szolgálattal, karbantartással és külső szolgáltatókkal
  • társosztályok támogatása

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség (minimum érettségi)
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • word, exel felhasználói szintű ismerete
  • jó megjelenésű, határozott, kommunikatív, rugalmas és kedves személyiség
  • magas stressztűrő képesség
  • tanulékonyság

Előny:

  • recepciós munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok, mozgalmas munkakör
  • Hosszútávú munkalehetőség, biztos cégháttér
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Jó hangulatú légkör

Jelentkezni lehet e-mailben önéletrajzzal az irodavp@opuswork.eu e-mail címen. Bővebb információk telefonszámon 0670/323 0001-es telefonszámon.