RECEPCIÓS KOLLÉGÁT KERESÜNK! (117 látta)

1042 Árpád út 47-49.
2018-10-26

Dolgozz Magyarország legnagyobb egészség és fitness klubjában!

RECEPCIÓS KOLLÉGÁT KERESÜNK!

Hiszünk abban, hogy csak akkor tudjuk megadni vendégeinknek céljaik és álmaik eléréséhez szükséges támogatást, hátteret, ha személyes figyelmet fordítunk rájuk. A személyes körbevezetés, a kidolgozott programok és a SPRINGDAY CSAPAT minden tagja azt a célt szolgálja, hogy ezt a személyes figyelmet napról napra egyre tökéletesebben meg tudjuk adni.

Ha úgy érzed, hogy Te is erősítenéd a SPRINGDAY CSAPATOT és megfelelsz az alábbi elvárásoknak, jelentkezz hozzánk!

FELADATOK:

-vendégek udvarias fogadása, üdvözlése, beléptetése,

-pénzkezelés,

-a vendégek általános tájékoztatása szolgáltatásainkról, árainkról,

-telefonok fogadása, információk átadása az érdeklődőknek.

OLYAN KOLLÉGÁT KERESÜNK, AKI

-minimum középfokú végzettséggel rendelkezik,

-magabiztosan kommunikál angol nyelven,

-van tapasztalata már recepciós munkakörben,

-igényes a megjelenésére,

-udvarias, vendég-orientált,

-pozitív szemlélettel rendelkezik,

-alapvető irodai szoftverismeretekkel rendelkezik,

-nem okoz számára problémát a hétvégi munkavégzés.

AMIT BIZTOSÍTUNK:

-fiatal, pörgős csapatot,

-versenyképes fizetést,

-hosszútávú munkalehehetőséget,

-fitness- aerobik és wellness használatot,

-egyéb cégen belüli szolgáltatásokra kedvezményes vásárlási lehetőséget.

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Springday Health Club – 1042 Árpád út 47-49.

Küldd el fényképes önéletrajzodat a  fizetési igény megjelölésével Andráska Magdolna részére a hr@springday.hu e-mail címre.

A munka kezdete: azonnal

www.springday.hu

ÁLLÁS LEJÁRT