Recepciós (309 látta)

A csapatunkról:

Fiatalos, vidám angol nyelviskola vagyunk, 15 éves tapasztalattal és szakmai háttérrel. Sikerünk titka a pozitív látásmód, emberközpontúság, céltudatosság és a csapatmunka.

Egyedi – személyre szabott – módszerrel tanítjuk az angolt, melynek lényege, hogy tanulóink rugalmas időbeosztásban, egyéni haladási tempóban sajátítják el a nyelvet.

Pesti és budai iskoláinkban  tanítjuk az angol nyelvet.

Téged keresünk, ha…

  • érdekel a nyelvoktatás  és szereted az angol  nyelvet
  • szereted az embereket és szeretsz emberekkel dolgozni
  • pozitív, fiatal, lendületes személyiség vagy
  • megfelelsz az alábbi kritériumoknak
Elvárt készségek, képességek:
  • Fiatal, lendületes, pörgős habitus
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Kedves, mosolygós
  • Pozitív, természetes megjelenés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Precíz, rendszerető
  • Számítógépes ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás
Feladatok:
  • ügyfélszolgálati teendők
  • tanulói befizetések, pénztár kezelés
  • tanárok munkájának segítése
  • adminisztrációs feladatok
  • postázás
  • asszisztencia, ügyintézés

A munkaidő heti 20 óra, napi 4 óra délelőtti vagy délutáni beosztásban.

Munkatársainknak kedvezményes angol nyelvtanulási lehetőséget biztosítunk!

Így tudsz jelentkezni:

Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet fizetési igény megjelölésével küldd el nekünk a buda@behappynyelviskola.hu email címre.

ÁLLÁS LEJÁRT