Recepciós (179 látta)

Recepciós

A csapatunkról:

Mi egy fiatalos, vidám Angol Nyelviskola vagyunk, 14 éves
tapasztalattal és szakmai háttérrel. Sikerünk titka a pozitív
látásmód, emberközpontúság, céltudatosság és a csapatmunka!

Egyedi – személyre szabott – módszerrel tanítjuk az angolt, melynek
lényege, hogy tanulóink rugalmas időbeosztásban, egyéni haladási
tempóban sajátítják el a nyelvet.

Pesti és budai iskoláinkban folyamatosan 400-500 tanulót tanítunk az
angol nyelvre.

Téged keresünk, ha…

  • érdekel a nyelvoktatás és szereted az angol nyelvet
  • szereted az embereket és szeretsz emberekkel dolgozni
  • pozitív, fiatal, lendületes személyiség vagy
  • megfelelsz az alábbi kritériumoknak

Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a buda@behappynyelviskola.hu ( budakukacbehappynyelviskola.hu) email címre várjuk, fizetési igény megjelölésével!

Elvárt készségek, képességek:

  • Fiatal, lendületes, pörgős habitus
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Kedves, mosolygós
  • Pozitív, természetes megjelenés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Precíz, rendszerető
  • Számítógépes ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Feladatok:

  • ügyfélszolgálati teendők
  • tanulói befizetések, pénztár kezelés
  • tanárok munkájának segítése
  • adminisztrációs feladatok
  • postázás
  • asszisztencia, ügyintézés

Munkatársainknak kedvezményes angol nyelvtanulási lehetőséget biztosítunk!

ÁLLÁS LEJÁRT