Recepciós (150 látta)

Recepcióst keresünk 14. kerületi színvonalas minihotelünkbe.

Ha szeretnél elhelyezkedni a turizmusban vagy csak egy maximálisan vendégcentrikus, színvonalas szobákkal és szolgáltatásokkal rendelkező minihotelben dolgoznál, várjuk jelentkezésedet. Ha meg szeretnéd nézni, hogy hova is jelentkezel, tedd meg bátran a www.fig.hu oldalunkon.

Pályakezdőket is nagyon szívesen látunk, korábbi tapasztalat nem feltétel.

Feladatok

  • foglalások kezelése
  • vendégek fogadása (Mi nem csak átadjuk a kulcsot. Cél, hogy a vendég azt érezze, segítünk neki bármilyen felmerülő kérdésében és nálunk otthon lehet)
  • információ nyújtása a vendégeknek a város nevezetességeivel kapcsolatban
  • városnéző túrák, programok, stb. értékesítése
  • foglalási rendszer és ajánlatkérések kezelése, számlázás
  • szoros együttműködés a többi dolgozóval

Elvárások

  • angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • vendég centrikus szemlélet
  • terhelhetőség
  • pontos, igényes, önálló munkavégzés
  • kiválasztásnál előny: további idegen nyelvek ismerete

Ami miatt érdemes minket választani:

  • Világ legnagyobb szállásfoglaló oldalán budapesti viszonylatban kiemelkedő 9,3/10 értékelés
  • 2017 nyarán kialakított új szálláshely
  • gyönyörű kert a névadó fügefával
  • Csak éjszakás műszakok vállalása esetén magasabb fizetés

Munkavégzés helye: 1143 Budapest Hungária krt 61.

A fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezésedet a pozíció megjelölésével az allas@hungaria61.hu e-mail címre várjuk.

ÁLLÁS LEJÁRT