Re c e p c i ó s (86 látta)

Szállodai recepciós Budapesten, egy családias hangulatú hotelban

Ha szereted a szállodák világát és aktív részese szeretnél lenni egy színvonalas, budapesti szálloda csapatának, akkor várjuk jelentkezésedet

r e c e p c i ó s

pozíciónkra. (Urak és hölgyek jelentkezését is várjuk.)
Amit elvárunk tőled, az a kötelességtudó, önálló, precíz és szorgos munkavégzés, cserébe korrekt fizetést kínálunk, és azt, hogy egy megbízható és vidám csapat tagja lehetsz, amely megbecsüli a munkád!

Feladatok:
– vendégek fogadása, be- és kijelentkeztetése;
– számlázás, kasszakezelés;
– foglalások rögzítésére, szobák elosztása;
– e-mailek és telefonhívások folyamatos kezelése;
– árajánlatok készítése;
– szálláskereső oldalak aktualizálása;
– Hostware szállodai szoftver kezelése;
– vendégek folyamatos udvarias és szakszerű kiszolgálása;
– vendégpanaszok hatékony kezelése;
– program- és jegyértékesítés;

A számunkra ideális jelölt:
– az angol nyelvet társalgási szinten használja szóban és írásban;
– gyors és pontos;
– megbízható és önálló;
– jó kommunikációs készséggel rendelkezik;
– ápolt és igényes megjelenésű;
– csapatjátékos;
– határozott fellépésű, udvarias, figyelmes, kedves és vendégközpontú;
– recepción, ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat, illetve a Hostware program ismerete előny, de nem feltétel.

Amennyiben úgy érzed, hogy hosszú távon tudnál nálunk dolgozni 12 órás műszakokban, akkor kérjük jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzoddal!
E-mail címünk: info@dianaclubhotel.hu

(A folyamatos munkavégzés miatt a szolgálati napok a hét bármely napjára eshetnek /beleértve a hétvégi- és ünnepnapokat is/).

Vidéki dolgozó számára az útiköltséget a jogszabályokban meghatározott mértékben térítjük, vagy munkásszállás-lehetőséget biztosítunk!