Raktáros, komissiózó (117 látta)

Budapest 10. Kerület
2019-12-02

Élelmiszerek, étrend-kiegészítők gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalkozás Budapest X. kerületében levő raktárába keres egyműszakos munkarendbe raktáros, komissiózó munkatársat.

Feladatok:

  • lista alapján a termékek összekészítése, komissiózása
  • kimenő áru mennyiségi, minőségi ellenőrzése
  • árukiadás
  • anyagmozgatás (kézi, gépi), göngyölegkezelés
  • közreműködés a leltár során
  • raktári terület tisztántartása

Elvárások:

  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • munkabírás, állóképesség
  • szorgalom, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • alkalmazotti jogviszony
  • stabil vállalati háttér, megbízható munkahely
  • egyműszakos munkarend, hétköznapi munkavégzés
  • kedvezményes vásárlási lehetőség munkavállalóink számára
  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos csapatszellem
  • azonnali munkakezdés

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: hr@drchenpatika.com