Raktáros, gépkezelő munkatárs (102 látta)

XIII. kerületben működő élelmiszergyártó üzembe keresünk a következő pozícióra új munkatársat:

Raktáros, gépkezelő munkatárs

Amit nyújtunk:

  • Nappali műszakos munkavégzés (Start: 6:30, End: 15:00)
  • Hosszú távú, fix munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Továbbképzéseken való részvételi lehetőség

Elvárásunk:

  • Jó fizikumú, kitartó, megbízható személyiség
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • „Érdeklődő” típus, aki fogékony az új dolgok iránt
  • Alapvető érzék a gépek üzemeltetéséhez

Előnyt jelent:

  • Targoncavezető képesítés
  • Komissiózásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógép ismeretek

Feladatok:

  • Rendelések tételeinek összeállítása, komissiózás
  • Élelmiszer alapanyagok receptúra alapján történő keverőbe helyezése
  • Gépek (keverődobok, sziták, stb.) működtetése
  • Alapvető gépkarbantartási feladatok ellátása
  • Alapanyagok, csomagolóanyagok mozgatása
  • Munkaterület tisztán és rendben tartása

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével lehetséges.

ÁLLÁS LEJÁRT