Raktáros, árukiszállító (97 látta)

Dunaharaszti telephelyű vegyesiparcikk nagykereskedésünkbe keresünk

Raktáros, árukiszállító

munkakörbe agilis, önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat.

Fő feladatok:

  • Kiszállítandó áru összekészítése, ellenőrzése, kiadása
  • Kimenő és bejövő áruk targoncával vagy kézzel való rakodása
  • Áruk csomagolása, címkézése
  • Raktárkészlet figyelemmel kísérése
  • Vevők szakszerű, vevőközpontú kiszolgálása
  • Leltározási feladatokban való aktív részvétel
  • Raktár és telephely tisztán tartása

Amit nyújtani tudunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil, hosszútávon biztos munkahely
  • fiatalos légkör
  • teljes munkaidő (egy műszak)
  • kihívást jelentő, változatos feladatok
  • előrelépési lehetőség

Amit elvárunk: megbízható, lelkes, dinamikus és önálló munkavégzés, lojalitás, vevőkkel szembeni udvarias viselkedés

Előnyt jelent hasonló területen szerzett tapasztalat, targonca vezetői engedély és gyakorlat, B kategóriás jogosítvány és gyakorlat

Fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével az allasinfo001@gmail.com címre várunk!