RAKTÁROS (172 látta)

Ausztriai székhellyel rendelkező, nemzetközi elismert, üvegipari gépgyártó és felújító cég vagyunk, leányvállalatainkkal szerte a világon működünk sikeresen.

Használt gépek javítása, értékesítése és új gépek gyártása a cég fő profilja.

Magyarországon 40 fővel dolgozunk, ebbe a csapatba keressük a következő kollégát:

RAKTÁROS

Feladatok:

  • Beérkező anyagok tételes átvétele, bevételezése, raktározása
  • Raktári készlet, eszközök és gépek felügyelete
  • Konszignációs raktár felügyelete, kapcsolattartás a szállítókkal
  • Anyagok kiadás
  • Rendszeres leltározás, készletvezetés, készlettel kapcsolatos jelentések elkészítése
  • Gyártási rendelések alapján történő alap- és kellékanyag összekészítése, kiadása
  • Árukiadási bizonylatok vezetése, iratok lefűzése
  • Egyéb árukezeléshez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a Lisec Grouppal

Elvárások:

– középfokú végzettség vagy áruismerethez kapcsolódó szakmunkás bizonyítvány

– gépgyártó cégnél szerzett jártasság

– precíz munkavégzés

– raktározási területen szerzett tapasztalat

– gázüzemű targoncavezetői bizonyítvány (érvényes tűzvédelmi szakvizsgával) előny

Személyiségjegyek:

-Rugalmasság

-Közreműködő készség

-Tanulékonyság

Állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Raktárkezelési bizonyítvány
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Biztos, stabil munkáltatói háttér
  • Változatos munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Oroszlány

A hirdető tájékoztatja, hogy önéletrajza beküldésével tevőleges hozzájárulását adja személyes adatai kezeléséhez. Amennyiben személyes adatait megadni nem kívánja, kérjük ne küldjön önéletrajzot.