RAKTÁROS (135 látta)

A Saint-Gobain Construction Products Hungary Kft. AUTOVER üzletágának újpesti raktárába

RAKTÁROS

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Kamionok fel és lerakodása
  • Autóüvegek, szélvédőüvegek, oldalüvegek rakodása, mozgatása kézzel (és géppel)
  • Raktári rend fenntartása
  • Árukiadás
  • Áru csomagolása
  • Raktárvezető munkájának támogatása

Feltételek:

  • középfokú végzettség
  • néhány éves raktározásban szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői engedély (a targonca napi használatához szükséges rutin)

Elvárt kompetenciák

  • precizitás
  • magas fokú stressz tűrőképesség
  • terhelhetőség
  • szorgalom

Előny:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Számítástechnikai ismeret (Word, Excel)

Amit ajánlunk:

  • Egy jelentős nemzetközi háttérrel és magyarországi múlttal rendelkező cég biztonságát
  • Alkalmazotti munkaviszonyt
  • Versenyképes jövedelmet, eredményes munkavégzésért versenyképes jövedelem-csomagot

Munkavégzés helye: 1044 Budapest, Garam u. 3.

Munkarend: heti 40 óra – csúsztatott műszak (07:30-16:00, 10:00-18:30)

Ha szeretne egy dinamikusan fejlődő vállalat sikeres csapatának tagja lenni kérjük, juttassa el önéletrajzát az alábbi elérhetőségre:

E-mail: jelentkezes@saint-gobain.com

ÁLLÁS LEJÁRT