Raktáros (103 látta)

Budapest, Magyarország
2017-11-11

KARÁCSONY ELŐTTI IDŐSZAKRA SZEZONÁLIS, ILLETVE ÁLLANDÓ TELJES ÁLLÁSÚ RAKTÁROST IS KERESÜNK.??

SZEZONÁLIS VALAMINT ÁLLANDÓ TELJES MUNKAIDŐS, nappali műszakos raktáros kollegákat is keresünk a X. kerületi nagykereskedésünk központi raktárába.

?? JELENTKEZÉS ÉS INFORMÁCIÓ KIZÁRÓLAG AZ ALLAS@EUROSOUVENIRS.HU E-MAIL CÍMEN KERESZTÜL. A POST KOMMENTEKRE NEM TUDUNK REAGÁLNI! ??

? Ajándéktárgyak raktározási feladata:
– árufeltöltés,
– raktár rendezés,
– árukészlet kezelés stb.

? Munkavégzés helye: 1106 Budapest, Gitár utca 37/a.

? Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig, 09.00-17.30-ig

?️ Novemberben és Decemberben szombaton is!

? Amit kínálunk:
– Versenyképes, biztos fizetés
– Biztos munkahely
– Családias hangulat
– Kultúrált munkakörnyezet
– Béren kívüli juttatás a 3 hónapos próbaidő után (állandó,
teljes munkaidős kollegák részére)

⚠️ Elvárások:
– Érettségi
– Könnyűgép kezelői vizsga előny
– raktárosi tapasztalat

 Előny:
– Raktározási ismeretek
– Raktározási és készletkezelési program ismerete

? A cégről bővebben:

? Jelentkezésket kizárólag e-mailben fogadunk a
allas@eurosouvenirs.hu címre.

Kérjük küldje el fényképes Önéletrajzát vagy írjon pár soros bemutatkozó levelet elérhetőséggel.

Szeretnénk megtalálni a számunkra legideálisabb kollegát, így köszönjük szépen a megosztásokat is.

Üdvözlettel,
EURO Souvenirs

ÁLLÁS LEJÁRT