Raktári és logisztikai adminisztrátor (58 látta)

Budapest XXII. kerület
2020-01-13

Raktári és logisztikai adminisztrátor

Csomagolástechnikai Kft. keres Budapest XXII. kerületi telephelyére gyakorlattal rendelkező  munkatársat

hosszú távra.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Raktári logisztikai folyamatok pontos adminisztrációja vállaltirányítási rendszerben
  • Bevételezési és kiszállítási folyamatok, készletmozgások dokumentálása
  • Raktári nyilvántartási program kezelése
  • Bizonyos esetekben a raktári árumozgatás és a kimenő áru ellenőrzése is a feladatkör része
  • EKÁER felület kezelése, kapcsolattartás a gépkocsivezetőkkel
  • Fuvarrendelések, kapcsolattartás a fuvarozó alvállalkozókkal
  • Logisztikai statisztika naprakész nyilvántartása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix bér
  • Utazási költségtérítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy lendületes csapathoz

tartozni küldje el fényképes önéletrajzát a balazshajmasi@wpa.hu címre.

Telefonos elérhetőség Hajmási Balázs Logisztikai vezető 20/354-0221.