Pultos állás (71 látta)

Budapest Hari Kebab 7. kerület István u. 6.
2020-01-13

Hari Kebab gyorsétterem, keresi pultos munkakörben új csapattagját!

Budapesti családias gyorséttermünkbe keressük kollégánkat, pultos szerepében!

Feladataid közé fog tartozni a:

  • pultban való kiszolgálás modern technikai eszközökkel
  • ételeink előkészítése és összeállítása
  • zöldség előkészítés
  • vendégekkel való kommunikálás,rendelésfelvétel

Rád van szükségünk,ha:

  • nincs másik állásod
  • jó csapatjátékos vagy
  • szereted a pörgést
  • barátságos,nyitott,alkalmazkodó személyiség vagy
  • társalgási szinten beszélsz angolul
  • 30 év alatti vagy
  • van egy alap konyhai/kiszolgálási tapasztalatod

Amit mi nyújtunk Neked:

  • napi 2x-i étkezés
  • munkaruha,melyet mi mosunk ki Neked
  • próbanap,melyre 1000 Ft-ot kapsz óránként
  • próbaidőd alatt 1100 Ft-os,a későbbiekben 1300 Ft-os órabér, 1 év után 1500 ft/ óra
  • 12 órás munkarend,heti 3-4 napban,hétfő és szombat között, vasárnap szabad.
  • bejelentés napi 8 órában
  • meetingek,előrelépési lehetőség

Ha felkeltettük az érdeklődésed és komolyan,hosszútávon gondolkozol,ne habozz,hívd bizalommal vezetőnket,Harsányi Attilát a +36/70 312-4896 -es telefonszámon!  Több információért nézz be hozzánk a https://www.facebook.com/harikebab/ -linkre kattintva!

1078 Budapest,István u.6.

 Vár a Hari csapata!