PROJEKT KOORDINÁTOR MUNKATÁRS (67 látta)

Budapest XII. kerület
2018-05-16

A dinamikusan fejlődő European Training and Education Network

( ETEN) magyarországi szervezete az

1CEBA

PROJEKT KOORDINÁTOR MUNKATÁRSAT

keres főállású munkaviszonyban európai unios oktatási projektekhez rendszeres

vidéki utazásokkal.

Ha szereted a pörgést, jól beszélsz angolul, van jogosítványod, tudsz önállóan dolgozni, de ugyanakkor a team-munka sem áll messze tőled és szeretnél egy szuper csapat tagja lenni, olvass tovább és jelentkezz!

Legfontosabb feladataid lesznek:

  • kapcsolattartás a szervezet magyarországi vezetőivel
  • Intézményekkel, iskolákkal való kapcsolatfelvétel
  • Intézményi találkozók, tárgyalás szervezése, lebonyolítása
  • Klasszikus projekt-koordinátori feladatok
  • Kapcsolattartás az ETEN külföldi szervezeteivel angol nyelven (szóban és írásban)
  • A projekteken belüli dokumentációs és adminisztratív feladatok teljes körű ellátása
  • vidéki iskolákhoz személyes leutazás
  • riportálás a magyarországi szervezet felé a projektekről
  • a 1CEBA projekt-koordinátori protokolljának elsajátítása és betartása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • jó kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • prezentációs, előadói készség
  • képesség az önálló munkavégzésre és a határidők betartására;
  • terhelhetőség;
  • csapatszellem, rugalmasság, utazási hajlandóság;
  • gépjárművezetői, B kategóriás jogosítvány és vezetésben szerzett gyakorlat.
  • precizitás

Az elbírálás során előnyt jelent:

  • projektmenedzsmentben való jártasság;
  • pályázatírásban, projekt koordinációban szerzett tapasztalat;
  • külföldi vagy nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat;
  • oktatásban / oktatásszervezésben vagy területi képviselőként szerzett korábbi tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • ingyenes tréning
  • modern munkakörnyezet
  • dinamikus fejlődési lehetőség
  • változatos feladatkör

Ideális jelentkezőnk minimum 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik.

Munkavégzés helye:

Budapest XII. kerület, de a munkakör jellegéből adódóan gyakori a magyarországi (belföldi) utazás.

A fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével és motivációs levéllel együtt várjuk a karrier@1ceba.com email címre magyar és angol nyelven.

A jelentkezés benyújtási határideje: 2018. Május 29-ig!

ÁLLÁS LEJÁRT