Projekt Asszisztens (46 látta)

Phantom Shopping folyamatosan bővülő csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Projekt Asszisztens

Feladatok, amik Rád várnak:

– Projektekben való aktív részvétel

– Online kérdőívek ellenőrzése

– Kapcsolattartás a próbavásárlókkal (e-mailen, telefonon)

– Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Miért legyél a csapatunk része?

– Izgalmas, kihívást jelentő feladatok várnak Rád

– Egy fiatalos csapat tagja lehetsz

– Havi egy nap csapat-építünk, de a hónap többi részében is sok játék vár Rád

– Modern irodai környezetben dolgozhatsz (Xbox, Kinect, csocsó, szauna)

– Ha van rá ambíciód, nálunk biztosan előre tudsz lépni

Te vagy számunkra az ideális jelentkező, ha:

– Felhasználói szinten tudod kezelni az MS Office-t

– Tudsz csapatban dolgozni

– Nem okoz gondot a határidők tartása

– Jó kommunikációs készséggel rendelkezel

Amit előnyben részesítünk:

– Angol nyelvtudás

– Call center-es tapasztalat

Tapasztalat nem szükséges, a szakma minden apró részletét megtanítjuk Neked!

Ha úgy érzed, tudnál velünk dolgozni, küldd el az önéletrajzodat nettó bérigényed megjelölésével a következő e-mail címre: hr@phantomshopping.hu