Project manager (63 látta)

Project manager

SEMMELWEIS EGYETEM

Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

Határozott idejű közalkalmazotti jogviszony: 2020.02.28.-ig.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, 1089 Nagyvárad tér 4.

Munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • részvétel pénzügyi összefoglalók és kutatási jelentések írásában,
  • kutatási program menedzselésében, kutatási feladatok előrehaladásának ellenőrzésében való részvétel,
  • kommunikáció a kutatási partnerekkel, azok projekt menedzsereivel, hivatalokkal,
  • részvétel minőségbiztosítási (ISO9001) dokumentumok készítésében, és aktualizálásában

Pályázati feltételek:

  • releváns főiskolai vagy egyetemi végzettség (pénzügyi, gazdasági)
  • aktív angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • középfokú/felsőfokú nyelvvizsga
  • statisztikai csomag(ok) felhasználói szintű ismerete
  • ECDL vizsga
  • közintézményi adminisztrációs tapasztalat
  • projekt és/vagy pénzügyi menedzsment tapasztalat
  • természettudományos vagy egészségügyi végzettség

Elvárt kompetenciák:

  • precíz munkavégzés
  • önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • jó kommunikációs készség
  • nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz
  • végzettséget és/vagy képzettséget, nyelvtudást igazoló okirat

Amit nyújtunk:

  • fiatalos, dinamikus csapatban való munkavégzés
  • kiemelt bérezés
  • fejlődési lehetőség

Munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal

A pályázatok benyújtásának határideje: 2018.07.15.

A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton a hirdető részére a pharmacology@med.semmelweis-univ.hu címre.

ÁLLÁS LEJÁRT