PLC programozó (118 látta)

A simpLogic Mérnök Iroda Kft. magyar tulajdonú, dombóvári székhelyű, fiatalos, dinamikusan fejlődő cég, amely BUDAPESTI telephelyére keres PLC programozó munkatársat.
Vállalkozásunk összeszerelő, ellenőrző, megmunkáló és robotos állomásokat, sorokat fejleszt magas minőségben megrendelői számára.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú felsőfokú végzettség (elektronikai / mechatronikai)
Legalább egy PLC program beható ismerete (Siemens, Omron, Mitsubishi)
Minimum 1 év szakmai tapasztalat
Önálló munkavégzés
Rugalmasság, megbízhatóság
Nyitottság a szakmai fejlődésre
Legalább 1 éves járművezetési tapasztalat B kategóriában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Célgépek fejlesztésében szerzett tapasztalat
Alapszintű gépész ismeretek
Vezérlőszekrények alapszintű ismerete
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Elektromos tervezésben való jártasság
Robotprogramozásban szerzett szakmai tapasztalat
Kamerás rendszerek, képfeldolgozó szoftverek ismerete

Főbb feladatok, munkák:

A cég által gyártott egyedi célgépek PLC vezérlésének tervezése, programozása
Meglévő gépeken/berendezéseken módosítások végrehajtása, szervízfeladatok ellátása
Érintőképernyők programozása
Ipari kamerák programozása

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem, és juttatások
Változatos feladatok
Folyamatos szakmai fejlődés
Szakmai képzések, oktatások
Ipari automatizálásban használt új technológiák és megoldások bevezetése és kipróbálása a gyakorlatban
Hosszú távú perspektíva egy fejlődő, versenyképes vállalatnál

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a „Jelentkezés az állásra” gombra kattintva.

ÁLLÁS LEJÁRT