Pénzügyi tanácsadó Karcag (40 látta)

2 fő új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

  PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ KARCAG   ( Karcagi kistérség területe)

   (Pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Milyen feladataid lesznek nálunk?

  • Fő feladatod lesz pénzügyi szolgáltatások értékesítése és tanácsadás lakossági és vállalkozói szegmens részére.
  • Kulcsszereped lesz az ügyfelekkel való kapcsolattartásban, ügyfeleink igényeinek felmérésében, és testre szabott pénzügyi tervek kialakításában.
  • Számítunk Rád új értékesítési csatornák felkutatásában és az ügyfélkör bővítésében.
  • Ezenkívül az oktatásokon, tréningeken való rendszeres részvétel is a munkád része lesz.

  • könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal és jól kommunikálsz,
  • dinamikus, agilis és talpraesett személyiség jellemez,
  • képes vagy gyorsan döntést hozni és jól feltalálod magad bármilyen helyzetben,
  • hiszel a csapatmunka erejében,
  • rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal,
  • számlaképes vagy és van saját gépjárműved.
  • Ha megjelenésed modern,üzleties
  • Ha jól kezeled a számítógépet

Előnyt jelenthet, ha…

  • van már biztosítási vagy pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalatod
  • Ügyfélkezelésben, ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalatod

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • mert 1 éves támogatási programmal ,ingyenes képzéssel segítjük a beilleszkedésedet,
  • a szakma elsajátításához mentori támogatást biztosítunk a számodra,
  • nálunk egy lendületes csapat tagjává válhatsz,
  • mi folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk, kreatív és felelősségteljes munkát kínálunk,
  • nálunk a teljesítményedtől függő versenyképes jövedelemre tehetsz szert,
  • hosszútávon tervezünk veled.

Nagyfokú önállóság!!!

Ragadd meg a lehetőséget! LÉPJ!

Küldd el önéletrajzodat  még ma a gal.maria@menedzserhaz.hu e-mail címre vagy jelentkezz online felületünkön: www. menedzserhaz.hu