Pénzügyi-gazdasági ügyintéző (617 látta)

Nyíregyháza, Debrecen
2021-10-06

Pénzügyi-gazdasági ügyintéző

Nyíregyházi kisvállalkozás a pénzügyi, számviteli, gazdálkodási, kontrolling folyamataiban közreműködő gazdasági ügyintézőt keres.

Azoknak ajánljuk a pozíciót, aki

  • mérlegképes könyvelői végzettséggel, vagy

  • releváns (pénzügyi, számviteli, gazdálkodási, menedzsment) szakképzettséggel rendelkezik;

  • szakmailag elhivatott, ambiciózus;

  • a tanulás, önfejlesztés igényével és képességével rendelkezik;

  • haladó szintű PC használó (számolótála, dokumentumkezelés, vállalatirányítási rendszer);

  • munkájában tervszerű, előrelátó, kezdeményező, alapos, pontos;

  • képes felismerni a gazdálkodási folyamatok összefüggéseit;

  • néhány éves friss szakmai tapasztalattal rendelkezik, vagy

  • pályakezdőként jelentkező a gyakornoki programunkra.

Feladatok:

  • pénztár- és bankszámla kezelés, könyvelés;

  • szállító számlák ellenőrzése, könyvelése;

  • jóváhagyási folyamat menedzselése;

  • vevő, szállító, partner analitikus nyilvántartások vezetése, számlázás;

  • pénztár- és bankszámla kezelése, könyvelése;

  • tárgyi eszköz és munkaügyi nyilvántartások vezetése;

  • bérelszámolás előkészítése;

  • gazdasági műveletek előkészítése, tervezése, lebonyolítása;

  • kapcsolattartás, egyeztetés a főkönyvi könyveléssel;

  • utóellenőrzések, elszámolások, havi jelentések, adatszolgáltatások készítése;

  • munkáját integrált vállalatirányítási és elektronikus dokumentumkezelő rendszer, valamint számolótábla használatával végzi.

Lehetőségek, juttatások:

  • a munkavégzés helye: Nyíregyháza;

  • rugalmas munkaidő beosztás, igény esetén részmunkaidő;

  • hosszú távú munkalehetőség;

  • a személyes kompetenciákhoz illeszkedő feladatkör;

  • szakmai fejlődés, továbbképzés lehetősége és igénye;

  • alapbér: szakmai tapasztalattal, képességekkel, felelősségvállalással arányos;

  • bérpótlék: a teljesítménnyel, hatékonysággal, önállósággal arányosan;

  • munkába járási költségtérítés.