PÉNZÜGYI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS (163 látta)

Budapest, XVIII. kerület
2018-11-26

Gyertyakészítéssel és forgalmazással foglalkozó vállalkozásunk, budapesti (XVIII ker.) irodájába keresünk

PÉNZÜGYI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Teljes pénzügyi asszisztencia
    • Számlák kiállítása, bevezetése
    • Számlák nyilvántartása
    • Könyvelés összekészítése
    • Bizonylati rend betartása és betartatása
    • Bizonylatok rendezése
    • Pénztár kezelése
    • Jelenléti ívek hó eleji elkészítése, azok kiadása, majd feldolgozása hó végén
    • Munkatársak szabadságainak nyilvántartása, szabadság igénybevételi bizonylatok kezelése
  • Webshop teljeskörű adminisztrációja
    • Rendelések feldolgozása, számlák kiállítása
    • Rendelések kiírása
    • Fuvarlevelek elkészítése
    • Kuponok kezelése
    • Termékek felügyelete
    • Tartalom felügyelete
    • Panaszkezelés
  • Szerződések rendszerezése és rendben tartása
  • Árlisták rendszerezése és rendben tartása
  • Egyéb ad-hoc irodai feladatok ellátása
  • Alkalmanként munkatársak kisegítése

Előnyt jelent:

  • Idegen nyelv ismerete (angol, német, lengyel vagy szlovák)
  • 1 év könyvelői gyakorlat vagy könyvelő végzettség
  • Microsoft Office magas szintű ismerete
  • Symbol ügyviteli program ismerete
  • Webáruház adminisztációjában szerzett tapasztalat
  • Önálló gondolkodás
  • Határozott, probléma megoldó személyiség
  • Csapatszellem
  • Folyamatos fejlesztésre, javításra való törekvés
  • Precíz, pontos munkavégzés napi 8 órában
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Munkavégzés helye:

Ha úgy gondolod, hogy Te vagy az, akit keresünk, küldd el fényképes Önéletrajzodat és Motivációs leveled (miért szeretnél itt dolgozni) a fizetési igényed megjelölésével az munka@gyertyaaruhaz.hu címre.