Pénzügyi értékesítőt keresünk angol cégek könyvelésével foglalkozó budaörsi irodánkba (117 látta)

Budaörs, Templom tér
2018-08-21

Céginformáció (www.griffconsulting.co.uk)
Cégünk hatodik éve működik Angliában, angol cégek alapításával és könyvelésével foglalkozik, elsősorban magyar ügyfelek számára. Magyarországi képviseletünk idén nyáron a magas érdeklődői igények miatt került megnyitásra, ide keressük új kollégánkat.

Feladatok
Beérkező telefonok fogadása, érdeklődők tájékoztatása szolgáltatásainkról
Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
Új ügyfelek szerzése, elsősorban a beérkező telefonos és emailes megkeresések alapján
Igény szerint érdeklődőknek, ügyfeleknek személyes konzultáció nyújtása az irodában
Árajánlatok összeállítása

Elvárások
Önálló munkavégzés (újonnan nyíló budaörsi irodánk első kollégáját keressük. A többi – magyar – kolléga elsősorban Angliában dolgozik)
Angol nyelv minimum középfokú ismerete szükséges
Jó számítógépes ismeretek (Word, Excel, email, szkennelés, stb)
Nyugodt és magabiztos kommunikációs stílus
Tanulásra és fejlődésre való nyitottság
Ügyfélorientált hozzáállás, logikus gondolkodás

Amit kínálunk
Stabil céges háttér
Vonzó jövedelem: fix alapbér (nettó 200.000 Ft) + jutalék
Barátságos légkör, összetartó csapat
Szakmai fejlődési lehetőség
Igényes munkakörnyezet
Könnyen használható, korszerű informatikai rendszer

Jelentkezéshez kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje el részünkre az info@griffconsulting.co.uk email címre.

ÁLLÁS LEJÁRT