Parkolási ellenőr (134 látta)

Budapest VII. kerület
2019-09-03

VII. kerületi munkavégzésre, parkolási ellenőr pozícióba, munkatársakat keresünk, azonnali kezdéssel. Idősebbek, fiatalok, hölgyek és urak, jelentkezését is egyaránt várjuk.

Folyamatos felvétel!

Amit kínálunk:

– Versenyképes jövedelem, teljesítménytől függően kiemelkedően magas bérezés.

– Nettó: 180.000 Ft-os átlagbér + jutalom, egyéb juttatások és túlóra lehetőség, így könnyen elérhető: 220.000 – 240.000 Ft-os havi bér és akár magasabb is.

– Hosszú távú, teljes munkaidős, bejelentett munkaviszonnyal.

– Szabad hétvégék és ünnepnapok, heti 4 ledolgozandó munkanap, fizetett szabadság.

– Ingyenes és folyamatos képzés, (hetente induló tanfolyamok).

– Ingyenes munkaruházat.

– BKK bérlet és utazási hozzájárulás.

– Magasabb bérezés, próbaidőt követően.

Feladatok:

– Parkolási ellenőr feladatok ellátása.

– Várakozó járművek ellenőrzése.

– Parkoló automaták ellenőrzése.

– Ügyfelek segítése, tájékoztatása.

Elvárások:

– Minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség.

– Erkölcsi bizonyítvány.

– Hosszú távú elkötelezettség.

– Jó kommunikáció képesség.

– Fizikai állóképesség.

Előnyt jelent:

– Hasonló területen szerzett tapasztalat.

– Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,

– Budapesti lakos.

– Alapvető KRESZ ismeret.

Jelentkezés: Magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal az allas@e-kontrol.hu e-mail címen lehet.

          Érdeklődni: hétköznap 8:00 – 15:00 óra között a +36 30 251 1848 –as telefonszámon.

ÁLLÁS LEJÁRT