PARKÉPÍTŐ / PARKFENNTARTÓ munkatársat keresünk (58 látta)

Elvárások:

  • Szakirányú iskolai végzettség (kertész, parképítő)
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Megbízható munkaerő

Előny, de nem feltétel:

  • Öntözőrendszer kiépítési tapasztalat
  • Kertépítésben szerzett tapasztalat
  • Növényvédelmi képzettség megléte
  • Gépkezelői igazolványok megléte, jogosítvány

Feladatok:

  • Parképítés, parkgondozás, fenntartási feladatok ellátása
  • Kültéren, és beltéren dísznövények metszése, gondozása a napi feladat a nyári és a tavaszi szezonban
  • Kertépítés és a növények kiültetése, öntözése, metszése, fűnyírása.
  • Kiemelkedő kertészek csoportvezetővé válhatnak (céges autó, utazás térítése)

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör
  • Munkáink főleg Gödöllő és Budapest területein vannak
  • Telephelyünk Váckisújfalun van
  • Bejárás térítése (busz/saját autó/céges autó)
  • Biztos jövedelem, versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség, csoportvezetőt is keresünk
  • Stabil, hosszú távú munkahely (télen is dolgozunk)

Jelentkezni az iroda@muveszkert.hu e-mail címen, fényképes önéletrajz küldésével lehet, nettó bérigény feltüntetésével. Információ: 0630-3027921

ÁLLÁS LEJÁRT