Otthonszakértő (50 látta)

Budapest Szabó Ervin utca
2018-02-13

Otthonszakértő

Az Otthon Centrum 19-kerületi Szabó Ervin utcai irodájába keresek olyan munkatársat, aki szeretné szorgalmas munkájával megteremteni álmaihoz szükséges anyagi hátterét.

Hogyha rendelkezel legalább középfokú végzettséggel, szeretsz emberekkel foglalkozni, vannak felhasználó szintű számítógépes ismereteid, vedd kezedbe sorsod és ne hagyd, hogy mások döntsék el helyetted, hogy mennyit ér a munkád.

Értékesítsd velünk Budapest legizgalmasabb ingatlanjait egy szakmailag felkészült, ambiciózus csapat tagjaként.

2015-ban csatlakoztam az Otthon Centrum hálózatához és kaptam meg minden segítséget és tudást ahhoz, hogy megvalósítsam céljaimat. Most abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy én ajánlhatom fel megszerzett tudásom a változtatni vágyóknak.

Küldj fényképes önéletrajzot és beszéljünk a közös munkánk lehetőségéről személyesen. Minden jelentkezőnek visszajelzek!

Főbb Feladatok, Munkák:

Otthonszakértő feladata új és használt lakások felkutatása, értékesítése
Ingatlan eladással és vétellel kapcsolatos tanácsadás ügyfeleink számára
Ingatlanokhoz kapcsolódó marketing feladatok ellátása, hirdetési anyagok összeállítása

Az Álláshoz Tartozó Elvárások:
jó kommunikációs készség
magabiztosság
belső motiváció
kreativitás
pontosság,megbízhatóság
szorgalom

AMIT Kínálunk:
Egy jól működő franchise hálózat biztosította előnyök (hatalmas ingatlan kínálat, óriási ügyfélkör)
Hosszú távú, előrelépést biztosító karrierlehetőség
Céges telefon, automata hirdetési modul, informatikai háttértámogatás
Személyre szabott elméleti és gyakorlati segítség tapasztalt kollegáktól
Magas szintű professzionális elméleti és gyakorlati képzés

Munkavégzés Helye: Budapest

Jelentkezni lehet: kiss.csaba.gabor@oc.hu e-mail címen

ÁLLÁS LEJÁRT