Operátor (Gépkezelő, Utómunkás) (107 látta)

Fehrer Hungaria Járműipari Kft.

Cégünk nemzetközileg ismert és elismert autóipari beszállító. Fő tevékenységünk: lágy üléshabok és egyéb PUR termékek gyártása.

Operátor

(Gépkezelő, Utómunkás)

munkakörbe azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk.

Feladatok:

Az elkészült autó üléshabok levétele, a formák tisztítása, beépülő alkatrészek behelyezése a formába, illetve a kész habok ellenőrzése, javítása.

Elvárások:

Befejezett általános iskolai végzettség
3 műszak vállalása
Terhelhetőség, kézügyesség, precizitás, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem                       40% műszakpótlék
Célprémium                                         Törzsgárda jutalom
Ajánlási rendszer                                  Év végi jutalom
Bejárás céges busszal                           Folyamatos fejlődési lehetőség
Karácsonyi vacsora                              Családi nap, Gyermeknap
Lendületes csapat                                Családias légkör

Hosszú távú, stabil munkahely!

Előnyt jelent:

Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye:

Mór, Ipartelep (Pusztavám)

Levelezési cím: 8060 Mór Pf. 183.

Email: HRMOR@fehrer.com

Telefon:

06 30 984 5607

06 30 677 3699

06 30 731 0097

ÁLLÁS LEJÁRT