OPERÁTOR (105 látta)

2440 Iparos utca 2.
2019-05-16

A Toyo Seat Europe Kft. 15 éves múltra visszatekintő, százhalombattai székhellyel rendelkező, 100%-ban japán tulajdonú társaság. A hazai autóipar egyik meghatározó szereplőjeként

új kollégánkat keressük

OPERÁTOR

munkakörbe.

FELADATOK:

  • Alkatrészek összeszerelése és ellenőrzése
  • Hegesztőrobotok és egyéb gépek kiszolgálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Két/három műszakos munkarend vállalása
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Monotonitás tűrése
  • Dolgozni akarás
  • Munkautasítások betartása
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Csapatban való együttműködés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Környékbeli lakóhely
  • Japán gyártási technológia iránti érdeklődés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Akár bruttó 245.000.-Ft/hó
  • Túlórázási lehetőség
  • Nettó 50.000 Ft belépési bónusz
  • Nettó 50.000 Ft ajánlási jutalom
  • Ingyenes céges buszjárat*
  • Céges rendezvények

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 2440 Százhalombatta, 2440 Iparos utca 2.

*Céges buszaink a következő településekről járnak: Vál, Kajászó, Baracska, Martonvásár, Dunaújváros, Szórád, Ercsi, Ercsi/Sinatelep, Pusztaszabolcs, Besnyő, Ráckeresztúr, Beloiannisz, Iváncsa, Adony, Kulcs, Rácalmás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, további információt kaphat a 23/540-711-es telefonszámon vagy kérjük, küldje el önéletrajzát a hr@toyoseat.hu e-mail címre.

ÁLLÁS LEJÁRT