ONLINE VAGYONBIZTOSÍTÁSI ÉRTÉKESÍTŐ (158 látta)

Budapest
2021-04-22

Vírusálló munkát keresel?

Szeretnél otthonról dolgozni, mégis tartozni egy jó csapathoz?

Akkor ne habozz, jelentkezz!

ONLINE VAGYONBIZTOSÍTÁSI ÉRTÉKESÍTŐT

keresek csapatomba!

ORSZÁGOSAN!

Amit kínálunk:

  • Modern technológiai eszközök

  • Vállalkozásfejlesztési támogatás 12 hónapon keresztül

  • Versenyképes javadalmazási rendszer

  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség

  • Online munkavégzés!

  • Címanyag!

  • 3 hónapig kiemelt támogatás, majd plusz 9 havi ösztönzőprogram

Téged várunk, ha:

  • Min. 1 év értékesítési tapasztalattal rendelkezel

  • Pozitív életszemléletű, dinamikus személyiség vagy

  • Kitartás, célorientáltság jellemző Rád

  • Nyitott vagy az új technológiák alkalmazására

Főbb feladataid lesznek:

  • Ügyfelek teljeskörű vagyonbiztosítási igényeinek felmérése

  • Szerződéskötés lebonyolítása

  • Ügyfélkapcsolattartás

  • Egyéni célok tervezése és megvalósítása, a napi munka szervezése

  • Képzéseken való részvétel

  • Szükséges adminisztráció elvégzése

ÁLLÁS LEJÁRT