ONLINE RENDELÉSKEZELŐ (105 látta)

Vöröskő Kft.

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 900 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.

A több mint 28 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

VESZPRÉMI KÖZPONTUNKBA

ONLINE RENDELÉSKEZELŐ

MUNKATÁRSAT KERESÜNK.

Feladataid:

  • Beérkező rendelések ellenőrzése, nyomon követése, kezelése
  • Kapcsolattartás a központi ügyfélszolgálattal, társosztályokkal
  • Kimutatások, statisztikák készítése

Elvárásaink:

  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Excel magas szintű ismerete
  • Önálló, logikus gondolkodás
  • Precíz munkavégzés
  • Gyors tanulási képesség
  • Nyitott személyiség

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Online „világ” ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Veszprém

Fényképes önéletrajzodat a következő oldalon várjuk:

ÁLLÁS LEJÁRT