Online marketing munkatárs (145 látta)

Budapest 3. kerület. (Flórián Üzletközpont)
2018-10-31

Online marketing munkatárs

A log-on.hu és tok-store.hu webáruházat üzemeltető Binova Trade Kft online marketing manager munkakörbe új munkatársat keres.

Amit nyújtunk:
Egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör, támogató vezetőség vesz körül.
A felelősségteljes önálló munkavégzést preferáljuk.
Versenyképes jövedelmet és hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk.

Fő feladataid lesznek:

Adwords, Facebook és Instagram kampányok és hirdetések létrehozása, bejegyzések kezelése és az ehhez szükséges grafikai munkák elvégzése.
Hirdetések szövegezése a kapott információk alapján
Hírlevelek szerkesztése, kiküldése ( nagyker és kisker)
A webáruházakban lévő cikkek, bannerek folyamatos frissítése
Folyamatos kapcsolattartás az értékesítési osztállyal, illetve a raktárral;
A munkakört érintő feladatok kapcsán részvétel megbeszéléseken, egyeztetéseken.

Szakmai elvárások:
Minimum középfokú végzettség;
Professzionális szintű online marketing ismeretek és tapasztalat ( Adwords, Facebook, Instagram), Adobe Photoshop, Illustrator, stb.

Előnyt jelent:
Műszaki és telekommunikációs termékekben való jártasság
Angol nyelvtudás

Személyes kompetenciák, tulajdonságok:
Precíz, pontos és lendületes munkavégzés;
Probléma-megoldási képesség;
Gyors tanulási és alkalmazkodási képesség;
Felelősségtudat, megbízhatóság, lojalitás.

Állás, munka területe:
Marketing asszisztens, Irodai munka
Értékesítés, Kereskedelem
Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
min. 3-5 év
Szükséges nyelvtudás:
angol – (német)

Munkavégzés helye:

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre lehet:
office@log-on.hu

ÁLLÁS LEJÁRT