Oktatásszervező és ügyfélszolgálati munkatárs (224 látta)

Budapest, X. kerület
2020-07-23

FELADATOK:

  • Folyamatos kapcsolattartás a képzésben résztvevőkkel és meglévő ügyfelekkel
  • Kapcsolatfelvétel lehetséges ügyfelekkel
  • OKJ-s és szaktanfolyami képzésekre jelentkező hallgatók tájékoztatása és felvétele
  • Szak- és felnőttképzéshez, valamint felnőttoktatáshoz kapcsolódó dokumentumok elkészítése, illetve a felvételhez szükséges feltételek ellenőrzése
  • Oktatókkal való kapcsolattartás
  • Oktatásokkal összefüggő adminisztráció elvégzése
  • Szakmai vizsgák előkészítésében való részvétel
  • Házipénztár vezetése, készpénzes és bankkártyás fizetések kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Terhelhetőség, nyitottság, rugalmasság, adminisztratív készség, monotónia tűrés
  • Jó kommunikációs készség, szóban és írásban egyaránt
  • Rendszerszemlélet, minőség iránti elkötelezettség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, magabiztos fellépés
  • Microsoft Windows, Microsoft Word, Excel és Outlook magabiztos használata és alkalmazása
  • Alapvető internetes ismeretek, böngésző (Google Chrome) magabiztos használata

ELŐNY:

  • Közlekedési szaktanfolyamokban, felnőttképzésben való jártasság
  • ECDL bizonyítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 300.000 forint bruttó fizetés
  • Önálló munkavégzés lehetősége
  • Biztos, fix és hosszútávú munkalehetőség
  • A munkaviszony bejelentett, teljes munkaidős (H-P, napi 8 óra), szerződéses főállás, amely megfelel a Munka Törvénykönyvében előírt feltételeknek

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük emailben küldje el önéletrajzát!

ÁLLÁS LEJÁRT