Nyílászáró bemutatótermi értékesítő (93 látta)

Nyílászáró bemutatótermi értékesítő

A munkakör leírása:

Zuglói bemutatótermünkbe nyílászáró értékesítéssel foglalkozó kollégát keresünk.

Feladatok:

  • Ügyfelekkel, partnerekkel, való kapcsolattartás,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Árajánlat készítése, a megrendelés nyomon követése, szervezése

Elvárások:

  • Értékesítésben, kereskedelemben szerzett minimum két éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Stabil számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Megbízhatóság, lojalitás.

Amit kínálunk:

  • Fizetés: megegyezés szerint
  • Céges telefon

Hosszú távra keresünk olyan kollégát, aki szívesen dolgozna egy rugalmas, dinamikusan fejlődő cégnél.

Munkavégzés helye:     Budapest (Zugló)

A munka kezdete:          Azonnali

Munka típusa:                Teljes munkaidő, alkalmazott

Elérhetőségek:               info@ablaksztar.hu

Kapcsolattartó:               Antal István

Web:                              www.ablaksztar.hu

A megadott e-mail címen fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megadásával.

ÁLLÁS LEJÁRT