Műszerész, raktáros (113 látta)

Műszerész, raktáros

A budapesti székhelyű, főként méréstechnikai hardverek és szoftverek fejlesztésével és forgalmazásával foglalkozó Dobos Elektronikai Kft. munkatársat keres műszerész, raktáros pozícióba.

Elvárások:

  • Elektronikai műszerész, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Haladó szintű Windows és MS Office használat, elektronikus levelezés
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Fiatal, lendületes, energikus hozzáállás
  • Nyitottság az új megoldásokra, újfajta eszközök megismerésére, kreativitás
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való hajlandóság
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Méréstechnikai ismeretek, gyakorlat
  • Villanyszerelői ismeretek, gyakorlat
  • IT hálózati, távközlési ismeretek (LAN, WAN, GSM/3G, PLC)

Feladatok:

  • Beérkező új típusú gyártmányok tesztelése, átvizsgálása
  • Mérőeszközök tesztelése, továbbfejlesztése
  • Méréstechnikai eszközök távoli menedzsmentje és kezelése
  • Szerelők technikai támogatása
  • Raktárkezelés
  • Beérkező és kimenő szállítmányok kezelése, iktatása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és beszállítókkal

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési rendszer
  • Céges telefon és laptop, indokolt esetben céges autó
  • Utazás belföldre és külföldre
  • Tanfolyamok, továbbképzés
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Változatos feladatok, állandó kihívások
  • Innovatív termékek, korszerű technológiák

Munkavégzés elsődleges helye: Budapest, IX. kerület

A jelentkezés tartalmazza:

  • Szakmai önéletrajz, tanulmányok, korábbi munkahelyek, kompetenciák
  • Fénykép
  • Személyes adatok (név, lakcím, telefonszám, e-mail cím)
  • Bérezési igény megjelölése
  • Opcionálisan motivációs levelet is szívesen fogadunk
ÁLLÁS LEJÁRT