MŰSZAKI VEZETŐT KERESÜNK (123 látta)

MŰSZAKI VEZETŐT KERESÜNK

Főbb feladatok, munkák:

–  tulajdonosok, ügyvezetők felé naprakész jelentések készítése

–  építésvezetők napi munkájának operatív irányítása

 – beosztott vezetők munkájának irányítása, ellenőrzése

 – műszaki tevékenységek dokumentálásának ellenőrzése

 – projektek hatékony, gazdaságos megvalósításának felügyelete, ellenőrzése

 – szakmai utasítások, belső szabályzatok kiadása, műszaki dokumentációk naprakészen tartása

 – műszaki előírások betartása, betartatása, a változások figyelemmel kísérése

 – aktív részvétel az ajánlatadás időszakában, tervek-technológiák véleményezése

 – ajánlati munkák, határidők figyelése, betartása, betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

 – építőipari felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettség

 – széleskörű, naprakész ismeretek, megalapozott szakmai tudás

 – önálló és csapatmunkára való képesség

 – precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

 – felelős műszaki vezetői jogosultság megléte előnyt jelent

Amit kínálunk:

 – teljes munkaidős, határozatlan idejű bejelentés

 – stabil, hosszú távú, biztos hátterű munkahely, versenyképes fizetés, munkavégzéshez szükséges telefon, gépjármű

 Állás, munkaterület:

 – Budapest és vonzáskörzete

ÁLLÁS LEJÁRT