Műszaki ügyfélszolgálati, értékesítési munkatárs (244 látta)

Dunaföldvár
2020-05-18
  • Beérkező gépészeti ajánlatkérésekre konkrét ajánlatok elkészítése,
  • Ajánlatkérésekkel kapcsolatos költségkalkulációk, műszaki felmérések elvégzése,
  • Alternatív műszaki megoldások kidolgozása,
  • Vevői igények folyamatos felmérése, figyelése,
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Az értékesítés támogatása,
  • Személyes találkozókon és konferenciákon való részvétel,
  • A gyár különböző osztályaival való együttműködés,
  • Ügyfelek elégedettségének növelése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gépész technikusi vagy mérnöki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 1-3 év tapasztalat
  • Számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel, Autocad)
  • Precíz, pontos munkavégzés

Pályázás során előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

sandor.tandari@varadi.hu

Fenti email címre magyar és idegen nyelvű CV küldése