Műszaki projekt asszisztens munkalehetőség Veszprémben (113 látta)

Műszaki projekt asszisztens munkalehetőség veszprémi egyedi gépek gyártásával foglalkozó partnerünknél!!!

Főbb feladatok:

  • Projekttel kapcsolatos kereskedelmi elemek(főként gépészeti) adminisztrációjának aktualizálása,visszaigazolások vezetése
  • Új induló projekt ajánlatok és specifikációk átnézése,vizsgálata, összefoglalása
  • Projektindító prezentációk elkészítése
  • Dokumentumok szakszerű, előírásnak megfelelő iktatása
  • Projektekkel kapcsolatos beszerzések felügyelete, azok nyomon követése

Elvárások:

  • Műszaki affinitás
  • Középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelte:Excel, Word)
  • Önállóság, megbízhatóság, precizitás

Előny:

  • Műszaki menedzser/technikusi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Változatos feladatok, mozgalmas munkakör
  • Hosszútávú munkalehetőség, biztos cégháttér
  • Jó hangulatú munkahelyi légkör

Jelentkezni lehet e-mailben önéletrajzzal az irodavp@opuswork.eu e-mail címen. Bővebb információ telefonon a 0670/323 0001-es telefonszámon.