Műszaki értékesítő (109 látta)

Műszaki értékesítő

  • A munkavégzés helye: Magyarország, Budapest
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapesti mérnöki kereskedelmi cég keres
munkatársat műszaki értékesítői munkakörbe.

Fényképes önéletrajzát az info@bestofkft.com címre kérjük megküldeni.

Feladatok:

  • Termék szakmai háttér elsajátítása, naprakész ismerete
  • Új partnerek és értékesítési csatornák felkutatása
  • A cég termékeinek értékesítése
  • Napi kapcsolattartás megrendelőkkel
  • Árajánlatok előkészítése és nyomon követése
  • Megrendelések követése, a megrendelésekkel kapcsolatos információk vevő felé továbbítása
  • Műszaki kérdések megválaszolása, technikai tanácsadás az ügyfelek részére

Elvárások:

  • Technikusi műszaki végzettség
  • Magas szintű, stabil számítógépes ismeretek: Word, Excel, Outlook használata, Internet ismerete
  • Magas fokú precizitás, önálló munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség
  • Eredmény- és ügyfél orientáltság
  • Üzleti világban elfogadott megjelenés
  •  „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Hasonló területen működő cégnél szerzett gyakorlat
  • Fémmegmunkálási tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök üzletkötő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Magyarország

Munkavégzés ideje:

  • Határozatlan idejű teljes munkaidő

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  •  fiatalos csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • céges gépjárművet biztosítunk
ÁLLÁS LEJÁRT