Műszaki előkészítő/asszisztens (301 látta)

Műszaki előkészítő/asszisztens

Cégünk építőipari projektek kivitelezéséhez kapcsolódóan keres műszaki előkészítő / műszaki asszisztens (építőmesteri és épületvillamossági) munkakörbe új munkatársat budapesti és békéscsabai csoportjaiba.

FELADATOK:

  • Klasszikus műszaki előkészítői feladatok:
  • kivitelezési folyamatok előkészítése
  • tervdokumentációk, költségvetések megismerése és ellenőrzése
  • ütemtervek és generálkivitelezői ütemtervek nyomon követése
  • műszaki leírások és tervek alapján történő ajánlatkérés és költségvetés készítése, árazása
  • ajánlat kérési dokumentációk / csomagok összeállítása
  • alvállalkozói / beszállítói ajánlatok bekérése, ellenőrzése, rendezése, kapcsolódó ártükrök készítése, döntés előkészítés
  • esetleges direkt anyagbeszerzések koordinálása
  • Projektekkel kapcsolatos egyeztetések, nyomon követések és ügyintézések végzése a szükséges vezetői irányítás mellett
  • Projektek műszaki dokumentációinak kezelése
  • Munkahelyi adminisztráció

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum szakirányú középfokú (műszaki, építőipari) végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Műszaki felkészültség (műszaki dokumentációk, tervek értelmezése)
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kreativitás, önálló munkavégzési képesség a szükséges vezetői irányítás mellett
  • Csapatban dolgozás képessége és együttműködő hozzáállás
  • Megfelelő kommunikációs képesség
  • Akár frissen végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, tervezhető, kiszámítható munkavégzés és időbeosztás
  • Széleskörű szakmai támogatás
  • Szakmailag érdekes projektek
  • Főállású munkaviszony határozatlan időre
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Csapatmunka

ELőny:

  • Szakmai tapasztalat (akár kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat is)
  • Építőipari anyagok, technológiák ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvismeret

OLYAN KOLLÉGÁT VÁRUNK VÁLLALKOZÁSUNKBA, AKI ELŐNYBEN RÉSZESÍTI:

  • a kiegyensúlyozott, nyugodt szakmai légkört;
  • a megbízások szakmai sokféleségét;
  • a minőségi munkát, a feladatok kidolgozottságát, továbbá
  • képes sikeres partnerkapcsolatok kialakítására és összehangolja a különböző munkafolyamatokat.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a következő e-mail címre várjuk: enovum@enovum.hu

ÁLLÁS LEJÁRT