munkaügyi adminisztrátor, bérszámfejtő (113 látta)

Budapest IV.kerület
2018-03-14

Magas presztízsű, kiterjedt ügyfélkörrel rendelkező újpesti könyvelőiroda keres új munkatársat, részmunkaidős foglalkoztatásban, az alábbi pozícióba:

munkaügyi adminisztrátor, bérszámfejtő

Feladatok:

  • munkavállalók beléptetése
  • havi fix munkabérek számfejtése
  • havi járulékbevallások elkészítése
  • bértámogatási pályázatban résztvevő munkavállalók adminisztrációja (kapcsolattartás a munkaügyi hivatalokkal)

Elvárások:

  • bérszámfejtésben minimum 3 éves szakmai gyakorlat
  • MS Office-programok felhasználói szintű ismerete
  • önálló, precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • terhelhető, jó problémamegoldó személyiség
  • új ismeretek elsajátítására való képesség
  • lojalitás, magas fokú etikusság
  • BaBér programok ismerete előny

Amit kínálunk:

  • professzionális szakmai környezet
  • igényes, kulturált munkakörülmények

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az Ön érdeklődését és tapasztalatai alapján reális kihívást jelent, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igényével az alábbi e-mail címre:

certonova@certonova.hu

ÁLLÁS LEJÁRT