Munkaerőpiaci tanácsadó (Veszprém megye – Ajka, Pápa, Veszprém) (166 látta)

Pápa, Veszprém)
2018-11-12

A 2007-ben életre hívott Munkaerőpiacon Maradás Egyesület Magyarország egyik meghatározó, országos lefedettséggel rendelkező humán erőforrás-menedzsment szolgáltatója.
Egyre bővülő ügyfélkörünknek és feladatainknak köszönhetően

Munkaerőpiaci tanácsadó

munkatársakat keresünk ajkai, pápai, valamint veszprémi irodáinkba.

A munkakörrel kapcsolatos feladatok:

  • Egyéni fejlesztési terven alapuló szakmai tanácsadások nyújtása meghatározott álláskeresői ügyfélkör számára
    • Adminisztráció napi szintű precíz vezetése, adatbázis-kezelés
    • Kapcsolattartás az együttműködő munkáltatói partnerekkel

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma humán területen a 30/2000.(IX.15) GM rendelet szerint (szociális munkás, pedagógus, andragógus, HR-szakember, mentálhigiénés szakember, pszichológus, szociális menedzser, szociális szervező, konduktor, gyógypedagógus, jogász stb.)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervezőképesség
  • Csapatjátékos attitűd önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzéssel
  • Utazási hajlandóság (megyén belül, költségtérítéssel)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • Szociális vagy segítő területen szerzett munkatapasztalat
  • Munkaerőpiaci projektekben, programokban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + utazási költségtérítés
  • Pozitív munkahelyi légkör
  • Jól felszerelt irodai környezet (laptop, telefon stb.)
  • Belső képzéseken való részvételi lehetőség
  • Hétfőtől-péntekig tartó, napi 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye: Veszprém megye (ajkai, pápai, valamint veszprémi iroda)

Kérjük, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és diplomamásolatát legkésőbb 2018. november 30-ig küldje a veszprem@mpme.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a munkakört és a munkavégzés helyét (Ajka, Pápa, vagy Veszprém).

ÁLLÁS LEJÁRT