Munkaerő-piaci mentor (172 látta)

A leendő munkatárs feladatai:

A heti 40 órás munkaviszony keretében a Kormányhivatal Foglalkoztatási Osztályán regisztrált álláskeresők részére munkaerő-piaci mentori szolgáltatás nyújtás. Az álláskeresőkkel történő munka szervezése, lebonyolítása, folyamatos együttműködés a munkaerő-piaci szervezetekkel, a munkaügyi kirendeltség munkatársaival. Kapcsolattartás az álláskeresőket érintő intézményekkel (képzési, szociális, stb.). Folyamatok precíz adminisztrációs követése.

Jelentkezőkkel szembeni elvárások:
– bölcsészettudományi vagy közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség – egyetemen vagy főiskolán szerzett tanári végzettség, szociális munkás szakképzettség;
– igazgatásszervező, munkavállalási tanácsadó, munkaügyi kapcsolatok vagy személyügyi szervező szakképzettség;
– humánszervező, pszichológus, szociálpolitikus vagy szociológus szakképzettség
– kiváló számítógépes ismeretek
– jó kommunikációs és együttműködési képesség

Amit nyújtani tudunk:
– 40 órás bejelentett munkaviszony
– céges mobiltelefon
– lelkes, dinamikus csapattal való együttműködés

ÁLLÁS LEJÁRT