Minőségellenőr (104 látta)

2440 Iparos utca 2.
2019-05-16

A Toyo Seat Europe Kft. 15 éves múltra visszatekintő, százhalombattai székhellyel rendelkező, 100%-ban japán tulajdonú társaság. A hazai autóipar egyik meghatározó szereplőjeként

új kollégánkat keressük

Minőségellenőr

munkakörbe.

FELADATOK:

  • Beérkező és gyártott termékek ellenőrzése
  • Mérési utasítások alapján végzett alkatrészmérések
  • Mérő és vizsgálóberendezések használata
  • Roncsolással végzett hegesztési vizsgálatok
  • Termelési folyamatok minőségbiztosítási ellenőrzése
  • Társosztályok minőségi támogatása
  • Részvétel a termelési folyamatok fejlesztésében

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Számítógép kezelési ismeretek

ELŐNY:

  • Rajzolvasási és méréstechnikai ismeretek.
  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

EGYÉB INFORMÁCIÓ:

  • Teljes munkaidő (2-vagy több műszakos munkarend vállalása)

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Százhalombatta, 2440 Iparos utca 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát és bérigényét elküldeni szíveskedjen a hr@toyoseat.hu e-mail címre.

ÁLLÁS LEJÁRT