Minőség- és környezetirányítási vezető (93 látta)

Biatorbágy, Magyarország
2018-02-26

Szeretnél kiemelkedő minőségű termékeket előállító csapatunk hasznos és megbecsült tagjává válni?

Fontos, hogy munkád eredményeként hatékony, szabályozott és környezetkímélő módon működjön egy vállalat Magyarországon?

AKKOR KÖZTÜNK A HELYED!

A nemzetközi piacokon is elismert Lindab Kft.

Minőség- és környezetirányítási vezetőt keres – telephelyvezető feladatkörrel.

A svéd érdekeltségű, Lindab cégcsoport légtechnikai rendszerekhez és könnyűszerkezetes épületekhez fejleszt, gyárt és értékesít termékeket és összetett megoldásokat – mind az ipari mind a lakossági piac számára.

A termékeket magas minőség, könnyű összeállíthatóság, energiahatékonyság és a környezetre gyakorolt minimális hatás jellemzi, amelyek tervezését, értékesítését és beépítését magas színvonalú szolgáltatásokkal segítjük.

A biatorbágyi telephelyünkre keressük az új munkatársunkat, aki az ügyvezető közvetlen beosztottjaként dolgozik.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Felelősségteljes munka vár, stabil, jövőképpel rendelkező, piacvezető cégünknél
  • Szakmai fejlődésedhez nálunk adottak a feltételek (támogató munkakörnyezet, képzések, változatos projektek, nemzetközi háttér)
  • Összetartó csapat

Feladataid lesznek:

Minőségbiztosítási és környezetirányítási vezetőként

  • EN ISO 9001 és az EN ISO 14001 szabvány szerinti minőségbiztosítási és környezetirányítási rendszer működtetése, fejlesztése és karbantartása a cég minőség- és környezeti politikájának megfelelően
  • Kapcsolattartás a tanusító független szervezettel, megrendelőkkel, szakhatósággal
  • Dokumentációk éves felülvizsgálata, nyilvántartás vezetése
  • Az audittervben meghatározott ütemezés szerinti belső felülvizsgálatok lefolytatása javaslattétel a hibák kiküszöbölésére
  • Belső feltárású nem-megfelelőségek nyilvántartása, kivizsgálása és javaslattétel a megelőző intézkedésekre
  • Mérőeszközök kezelése, nyilvántartása (kalibrálás, hitelesítés)
  • Hulladékok nyilvántartása (veszélyes hulladékok is), együttműködés a hulladékkezelést végző alvállalkozókkal
  • A működés során keletkező környezeti incidensek kezelése, az incidensek okának kiküszöbölése
  • Minőségügyi és környezetvédelmi oktatások tervezése, végrehajtásuk felügyelete

Telephelyvezetőként

  • Kapcsolattartás a közmű szolgáltatókkal, a szolgáltatók tendereztetése évente, szerződéskötés előkészítése
  • Kapcsolattartás a takarító és őrző-védő szolgáltatókkal
  • Telephely üzemeltetési engedélyek napra készen tartása (működési engedély, környezetvédelem, tűzvédelem)
  • Épületgépészeti és épületvillamossági berendezések rendszeres karbantartatása (klímák, szellőzők, kazánok)
  • Energetikai fülvizsgálat/audit elvégzése
  • Rendkívüli esemény (tűz, vihar, betörés) esetén azonnali intézkedések meghozatala, a helyszín biztosítása, ha szükséges, a hatóságok értesítése

Mi kell feltétlenül hozzá?

  • Mérnöki diploma (gépész, villamosmérnök)
  • Felsőfokú minőség- és környezetirányítási szakképzettség
  • Minimum 8-10 éves szakmai tapasztalat ISO 9001 és ISO 14001 rendszerek működtetésében, gyártási területen
  • Középfokú angol nyelvtudás (elsősorban írás/olvasás készségek)
  • Hogy számodra érték legyen a pontosság, precizitás

Örömmel vesszük:

  • Termelésben, gyártásban szerzett tapasztalatod
  • Erős rendszer-és folyamatszemléleted
  • Ha a felmerülő problémákat nemcsak azonosítani vagy képes, hanem javaslatot is teszel megoldásukra és nyomon követed azokat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, költségtérítés munkába járáshoz
  • Szakmai képzések támogatása
  • Önálló munkakör, felelősségteljes feladatok
  • Kiszámítható, tervezhető munkavégzés
  • Modern irodai környezet

Miért Téged válasszunk? Kiválasztásban partnerünk a humanplus, az alábbi linken eljutsz a részletekig:

Vagy érdeklődj: almasi.erzsebet@humanplus.hu

ÁLLÁS LEJÁRT