MÉDIA ÉRTÉKESÍTŐ (123 látta)

A Target Media, a prémium közönségnek sugárzó 90.9 Jazzy Rádió és a Klasszik Rádió 92.1 reklámidejének kizárólagos értékesítője munkatársat keres.

Ha szereted a kihívásokat és rátermettnek érzed magad, akkor mi

TÉGED keresünk!

Várjuk leendő kollégánk jelentkezését

MÉDIA ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe.

Feladatok

  • A 90.9 Jazzy Rádió és a Klasszik Rádió 92.1 hirdetési felületeinek értékesítése
  • A 90.9 Jazzy Rádió és a Klasszik Rádió 92.1 által rendezett események értékesítése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel és új ügyfelek felkutatása

Elvárásaink

  • Legalább 2 éves médiaértékesítési tapasztalat. Ügynökségi kapcsolattartás során s szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Kiterjedt élő kapcsolatrendszer
  • Ügyfél igények folyamatos nyomonkövetése, a sales stratégia kialakításában való aktív részvétel
  • Precíz munkavégzés, pozitív, értékesítés orientált szemlélet, terhelhetőség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, magas szintű kommunikációs készség, csapatszellem

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő (teljesítménytől függő) kereseti lehetőség
  • Egy stabil rádiós cég biztos háttere
  • Lelkes, fiatalos csapat, barátságos munkakörnyezet, amit sales munkatársként magabiztosan képviselhetsz!

Az önéletrajzokat „média értékesítő” pozíció megjelölésével az allas@targetmedia.hu e-mail címre várjuk.

ÁLLÁS LEJÁRT