MARKETING MUNKATÁRS (29 látta)

A nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház Nonprofit Kft. pályázatot hirdet

MARKETING MUNKATÁRS

pozíció betöltésére

Várjuk olyan színházkedvelő, kreatív, önálló munkavégzésre alkalmas, jó kommunikációs készségű, a közösségi médiumokat és a sajtóorgánumokat egyaránt ismerő, rugalmas pályázó jelentkezését, aki szívesen csatlakozna a színház sajtó-és marketing osztályának csapatához.

Főbb feladatok:

  • aktív részvétel a Színház marketing stratégiájának kidolgozásában és végrehajtásában
  • marketing kampányok, akciók megtervezése és kivitelezése
  • weboldal tartalmának folyamatos frissítése és felügyelete
  • a Színház jegy- és bérletértékesítési stratégiájának végrehajtása az értékesítésben dolgozó kollégákkal
  • jegy- és bérletértékesítés segítése hagyományos és kreatív marketing eszközökkel
  • adminisztrációs és szervezői feladatok ellátása
  • social media jelenlét fejlesztése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (marketing, gazdasági, pénzügyi)
  • MS Office magabiztos ismerete
  • önállóság, ugyanakkor csapatban is képes dolgozni
  • problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • művészeti, esetleg színházi marketing tapasztalat
  • magas szintű digitális grafikai ismeretek, fotós vagy filmes tapasztalatok
  • azonnali munkakezdés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkavégzés helye: Nyíregyháza

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 15.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra fényképes önéletrajzát, diplomáinak másolatait és motivációs levelét az alábbi e-mail címre: gh@moriczszinhaz.hu