Marketing munkatárs (113 látta)

Csapatunk leendő tagja rendelkezik marketing területen szerzett tapasztalattal, kreativitással, kiváló kommunikációs készséggel, online területeken magabiztos.

Feladataid közé tartozik:

  • Részvétel a marketing stratégiák megvalósításában
  • Az elfogadott kreatív stratégia alapján offline és online kampányok tervezése, megvalósítása
  • Szövegírás, tartalom előállítás, PR cikkek elkészítése
  • Kampányok nyomon követése, értékelése
  • Az Egyesület belső kommunikációjának koordinálása
  • Kiadványok tervezése, szerkesztése
  • Turisztikai honlap és közösségi oldalak szerkesztése (Közösségi oldalak töltése, kampányok kezelése, hírlevél szerkesztés)
  • Marketing és turisztikai pályázatok írása
  • VIP vendégekkel és VIP rendezvény, vagy study tour csoportokkal való foglalkozás
  • Sajtó nyilvános események megszervezése és koordinálása

Téged keresünk, ha

  • felsőfokú végzetséggel és kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudással rendelkezel
  • érdekel a marketing világa
  • lelkes, kreatív, dinamikus, megoldás orientált személyiség vagy
  • képes vagy önálló munkavégzésre és csapatmunkára is egyaránt
  • szereted a kihívásokat, a jó szervező és problémamegoldó készséget igénylő feladatokat

Előnyt jelent:

  • hasonló feladatkörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • grafikai programok (Photoshop, InDesign, Illustrator) ismerete
  • egyéb kommunikációs szintű nyelvismeret

Amit cserébe kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil háttér
  • Fiatal, dinamikus, összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed fényképes szakmai önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel együtt a tdm@siofokportal.com címre!

ÁLLÁS LEJÁRT