Magyarország piacvezető nagytermék házhozszállítási cége Raktáros munkatársat keres azonnali kezdéssel (114 látta)

1116 Hunyadi János út 162
2018-09-12

Magyarország piacvezető nagytermék házhozszállítási cége raktáros munkatársat keres, azonnali munkakezdéssel 2 műszakos munkarendbe.

Munkakör leírása:

  • Beérkező termékek átvétele, mozgatása, szortírozása
  • Kimenő termékek kiadása, átadása
  • Raktári rend és tisztaság megtartása
  • Leltározás.
  • Dokumentumok kezelés

Elvárások:

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Pontos, önálló és precíz munkavégzés
  • Fizikai munkavégzésre való alkalmasság

Előnyt jelent:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Raktározási ismert
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • egyszerű, jól kezelhető folyamatok
  • fiatalos csapat

Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Hunyadi János út 162 (Savoya Parkkal szemben)

Várjuk a jelentkezők fényképes önéletrajzát vegh@homedt.hu-ra vagy telefononos elérhetőségünkön jelentkezhet a: 0630-630-0452

ÁLLÁS LEJÁRT